.

.

Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, црвена тула - низок сјај, галон

Монтажа потпис ентериер надворешна еко -пријателска боја, црвена тула - низок сјај, галон

DEN 383.52
Износ

Ниско-влијание, прифатлива боја за дома и комерцијална употреба на вашиот дом со ажурирање на бојата на вашиот дом, гаража или мебел со висококвалитетна, мантажа боја со ниски влијанија. Користејќи еколошки пријателски процес на производство, монтажа користи рециклирана боја што се произведува Од суровини и пост потрошувачи латекс-бои-и таа е поддржана од 10-годишна гаранција. Монтажните бои се прифатливи, помалку расипнички и се квалификувани за точки кон изградена зелена и LEED сертификација. Монтажната боја е совршена за најразлични затворени и надворешни површини - внатрешни и надворешни wallsидови, тавани, трим и повеќе и за станбени и за комерцијални проекти. мувла. Оваа чистачка боја, исто така, ги чисти ознаките од секојдневното носење лесно, без да влијае на бојата и завршувањето. Две опции за завршување на сјајот Сјај Сјај Боја, одличен избор за внатрешни wallsидови во вашите главни места за живеење, како што се спални соби, дневна и простории за трпезарии, бојата со низок сјај има мала сјај над онаа на вистинска рамна завршница, но сепак крие какви било несовршености на сув ид и обезбедува многу униформа завршница способна да се допре. Носете и ќе бара бришење. Исто така е одличен избор за користење на трим во врска со долните бои на сјај за да се потенцираат деталите и површините. Монтажа потпис на бојата за внатрешни работи/надворешни еколошки бои, црвена тула - ниска сјај, 5 галон екстремно разноврсна - монтажа потпис е избор #1 за сите ваши професионални потреби за сликање - внатрешни/надворешни, мали станбени простори, големи комерцијални згради и сè помеѓу . Супериорна покриеност и заштита - Сите наши специјализирани завршувања ви овозможуваат непречено и рамномерно да се четкате додека испорачувате максимално покритие. Подобрената технологија за запечатување се брани од влага, мувла и мувла. Еко Пријателски-Ние сме посветени на највисок квалитет на животна средина и материјали без загадувачи и ригорозен процес на инженерство и тестирање за секоја од нашите водечки професионални бои. 10 -годишна гаранција - Не можеме да чекаме да ве додадеме во нашиот долг список на лојални клиенти кои се свртуваат кон монтажниот потпис за сите нивни потреби за сликање. Сите бои се опфатени со нашата 10 -годишна гаранција за премиум.

R

Им се допаѓа и на купувачите