.

.

Glidden Едно палто, внатрешна боја + буквар, амарето сурови, финиш на јајце, галон со снимка на сликарска лента со оригинална мулти-употреба, .94in 60yd (54, пакет

Glidden Едно палто, внатрешна боја + буквар, амарето сурови, финиш на јајце, галон со снимка на сликарска лента со оригинална

DEN 575.04
Износ

Bundle Comes With : Glidden One Coat, Interior Paint + Primer, Amaretto Sours, Eggshell Finish, 1 Gallon Scotch Blue Painters Tape Original Multi-Use, .94in x 60yd(24mm x 54,8m One Coat Coverage; Exceptional hide and stain blocking; Excellent Scrubbability ; Низок мирис/низок VOC; гаранција за доживотен век и направете го тоа самостојно ги ценат своите квалитети. Комбинира лесни за употреба карактеристики и создава одлични линии за боја Тешко е да се достигне. Акрилното лепило и поддршката на креп е исто така удобно. Кога ќе завршите со сликање на вашата соба, можете да ја отстраните лентата без да предизвикате оштетување на површината на wallидот или да оставите остаток. ќе има само одлични и остри линии за бојадисување. 14-дневното чисто отстранување и директните карактеристики за заштита на сончевата светлина ја прават оваа мулти-површинска отстранлива лента идеална за проекти на отворено што бара долго време на чекање да се исуши. • Лесен за употреба • Лесно излегува од ролната • се применува брзо и лесно со лепило чувствително на притисок • Отстранува чисто без остаток • Не предизвикува оштетување на површината • Обезбедува остри линии на боја • 14-дневен број на модел на чисто отстранување : MMM209024 A.

R

Им се допаѓа и на купувачите