.

.

Земја бела, рамна внатрешна боја пред-затемнета во боја, галон

Земја бела, рамна внатрешна боја пред-затемнета во боја, галон

DEN 2.33
Износ

Нов слој на боја ќе работи чуда за напорите за подобрување на вашиот дом. Без разлика дали сликате во затворено или надвор, се покривавте со Colorplace. Внатрешна рамна боја во боја, земја бела : боја на боја. Внатрешна боја. Рамна внатрешна боја. Латекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите