.

.

Голд Коуст III од Меги Олсен Рамка за платно уметнички принт

Голд Коуст III од Меги Олсен Рамка за платно уметнички принт

DEN 719.84
Износ

Гранулите од златен песок се нарушени и преуредувани со кршење на тиркизниот бран што се сместува во пена. Голд Коуст III, врамени платно уметнички принт од Меги Олсен е слика што би ја видела кога ќе погледне да погледне низ кристалните води за да фати поглед на морскиот живот. Крајбрежните слики можат да бидат мулти-сезонски и разноврсни. Рамка за печатење на Giclee на галерија завиткано платно. Крајбрежен апстракт. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите