.

.

Ekena Millwork 24 W 32 H правоаголник Гејбл отвор: подготвен, функционален, мазен бор -гејп -отвор за проветрување со калап од тули

Ekena Millwork 24 W 32 H правоаголник Гејбл отвор: подготвен, функционален, мазен бор -гејп -отвор за проветрување со калап

DEN 879.52
Износ

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

R

Им се допаѓа и на купувачите