.

.

34W 28H Октогонална Горна Површина Монтирање ПВЦ Фронтон Вентил: Нефункционален, w 2W 2 P Брикмулд Праг Рамка

34W 28H Октогонална Горна Површина Монтирање ПВЦ Фронтон Вентил: Нефункционален, w 2W 2 P Брикмулд Праг Рамка

DEN 879.52
Износ

Површинска монтажа пвц фронтон отвори се долготрајни, издржливи и треба да бидат обоени по приемот пред инсталацијата. Достапни во функционални и нефункционални, пвц фронтон отвори се достапни во плетеницата на големини и форми, сигурно ќе одговара на секој проект. Не само што се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат при протокот на воздух на таванот. Димензии : 34"W x 28" H - Големина На Рамка : 2"W x 2" P. инсталирањето На Површинската монтажа е едноставно и брзо, со завртки и лепило. Достапни се многу големини и стилови, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив за надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се лесно достапни. Пвц може лесно да се наслика за да одговара на постојните облоги.

R

Им се допаѓа и на купувачите