.

.

Екена Милворк 30W 30 H Timberthane Riverwood Вертикална Fau Дрво Нефункционални Фронтон Вентилација, Подготвуваат Тен

Екена Милворк 30W 30 H Timberthane Riverwood Вертикална Fau Дрво Нефункционални Фронтон Вентилација, Подготвуваат Тен

DEN 543.84
Износ

Отворите за фронтон од вештачко дрво нудат автентичен изглед на вистински производ од дрво, без одржување што може да дојде со дрво. Достапни во различни реални текстури на дрво, овие фронтон отвори можат да создадат и декоративен акцент и да овозможат номинален проток на воздух. Подготвени за боја или дамка од гел, тие се достапни во разновиден спектар на форми, големини и текстури од вештачко дрво. Додадете декоративен допир на вашиот фронтон, со еден од нашите лесни за инсталирање отвори за фронтон од вештачко дрво! Фронтон отвори од вештачко дрво се направени од долготраен уретан. Достапно во различни големини и форми. Нуди реална текстура на дрво, без одржување на дрво. Пристигнува подготвен за сликање или вештачка завршница. Лесен и лесен за инсталирање. Додадете карактер и автентичен допир, со отвори за фронтон од вештачко дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите