.

.

Без граници јуниори со ребрести кратки ракави шари од вратот на вратот

Без граници јуниори со ребрести кратки ракави шари од вратот на вратот

DEN 1.00
Износ

Без граници-девојки со кратки ракави на вратот на вратот нема да направат одличен додаток на вашата гардероба. Овој врвен врат на вратот е направен од мешавина од памук, машинска миење и многу лесна за маитаин. Добијте една од секоја боја што ви треба. Краток ракав; Лажички врат; Мешавина од памук; Ребро ткаенина; Машина за перење ;.

R

Им се допаѓа и на купувачите