.

.

Кикирики-Послатка Од Тиква Пита-Јуниори Идеална Течна Мускулна Маица

Кикирики-Послатка Од Тиква Пита-Јуниори Идеална Течна Мускулна Маица

DEN 2.00
Износ

Кикирики-Послатка Од Тиква Пита-Јуниори Идеална Течна Мускулна Маица 60% Памук, 40% Полиестер. Ракави Со Манжетни. Течен Врв. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Печатени и испратени ОД САД. Официјално Лиценциран од Кикирики.

R

Им се допаѓа и на купувачите