.

.

Без граници на јуниори Крис Крос Крст В-врат маица со кратки ракави

Без граници на јуниори Крис Крос Крст В-врат маица со кратки ракави

DEN 303.84
Износ

Ова без граници на хардверот на јуниорите е стилски главен дел за вашата гардероба оваа сезона! Одликувајќи се со вкрстен врат со акцент на метален прстен, оваа мета ќе биде вашиот секојдневен фаворит. Носете го со пар фармерки со високи половини и патики. Мешавина од рајон/распон. Вкрстен врат. Акцент на метален прстен. Достапно во асортиман на бои. Направено во Камбоџа. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, отстранете веднаш, рамно суво, ладно железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите