.

.

Без граници за кратки ракави за кратки ракави на вратот на јуниори

Без граници за кратки ракави за кратки ракави на вратот на јуниори

DEN 2.33
Износ

Ажурирајте ја вашата основна маичка со оваа маица со кратки ракави од лажички на јуниори од без граници. Направено од супер-мека и лесна маичка плетена ткаенина, ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со деколте и кратки ракави, оваа кошула ќе ве натера да се чувствувате ветровито кога температурите почнуваат да растат. Директната хелија со должина на туника го комплетира овој симпатичен врв, додека полу-опремениот пресек создава модна силуета што може да ги ласкави областите на половината и стомакот. Пар со слаби фармерки и патики кога се упатувате кон час, или со шорцеви и сандали за ансамбл со топло време. Без граници на кратки ракави на јуниори со кратки ракави : 60% памук, 40% полиестер. Теј со кратки ракави на јуниори. Фабрична измислица во Jerseyерси. Кратки ракави. Деколте за лажичка. Должина на туника. Полу-опремени. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно, не печатење/мотив со железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите