.

.

4. Оз. SoftStyle јуниор се вклопи во пакет со маици со долги ракави

4. Оз. SoftStyle јуниор се вклопи во пакет со маици со долги ракави

DEN 367.84
Износ

100% памук за префрук; Беспрекорна јака зашиена со двојна игла; прислушен врат и раменици; Двоен-игла зашиени ракави и долни полите; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; kyешка плетена јака од ребра; Страна изградба со стилски заоблен пресек; Затегнати ракави; Гилдан 4,5 мл. Soft Style Јуниор се вклопи во маица со долги ракави 10 пакувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите