.

.

Хоксмл Сет Здолниште И Блуза За Жени, Женски Модни Шорцеви Дводелен Печатен Обичен Комплет Со Кратки ракави На Дозвола

Хоксмл Сет Здолниште И Блуза За Жени, Женски Модни Шорцеви Дводелен Печатен Обичен Комплет Со Кратки ракави На Дозвола

DEN 0.67
Износ

Карактеристики : Сценографијата прави да изгледате толку убаво, секси, мода и поинаку.Совршен за на отворено, вокација, секојдневно носење. Удобен и ласкав на сите типови на тело. Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или winter.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Модниот дизајн на Крпеница ве прави посекси, погоден за секоја пригода,забава,плажа,ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Производ Description : Season : Spring,Fall,Winter Gender : Women Occasion : Casual,Party Material : 95%Polyester,5%Spandex Style : Casual,Sexy,Brief Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА Табела Со Големина На Панталони : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92cm/36.22 "ракав : 19.5 cm/7.68" Половината : 66cm/25.98 "Врвот Должина : 67cm/26.38" Панталони Должина : 47cm/18.50 " Големина : M Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Ракав : 20см/7.87 "Половината : 70см/27.56" Горната Должина : 68см/26.77 "Должина На Панталоните : 48см/18.90" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "ракав : 20.5 cm/8.07" Половината : 76cm/29.92 "Врвот Должина : 69.5 cm/27.36" Панталони Должина : 49.2 cm/19.37 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "ракав : 21cm/8.27" Половината : 82cm/32.28 "Врвот Должина : 71cm/27.95" Панталони Должина : 50.4 cm/19.84 " Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "ракав : 21.5 cm/8.46" Половината : 88cm/34.65 "Врвот Должина : 72.5 cm/28.54" Панталони Должина : 51.6 cm/20.31 " Рачно перење или машина за перење. Не избелувајте. Лесната полиестерска ткаенина е мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. Дводелните тимови се одликуваат со издуван краток ракав, раширен преден дел, В-врат, еластично миди здолниште за половината за жени и девојки, давајќи доволно детали за да ја направат оваа уникатна облека. Совршена мешавина од секојдневен и елегантен стил, идеална за плажа, забава, излегување, одмор, одморалишта, патувања, свадби и состаноци. Овој комплет од 2 парчиња лесно се совпаѓа со различни чевли, високи потпетици, сандали, станови. Лесно за облекување нагоре или надолу, парчињата можете да ги носите одделно, шорцеви, фармерки, панталони, ками, Маици, тенкови, вистинско модно и разноврсно парче.

R

Им се допаѓа и на купувачите