.

.

Утре Заедно Уште Сонуваат [Стандардно Издание [Прв Печат]] ЦД

Утре Заедно Уште Сонуваат [Стандардно Издание [Прв Печат]] ЦД

DEN 1.33
Износ

2021 ослободување. Сѐ Уште Сонувам е првиот Јапонски албум Од Утре Х Заедно. 10-те песни се составени Од Јапонски верзии на 6 од корејските хитови на групата, плус 2 нови инструментални песни, сосема нова Јапонска оригинална песна, "Сила," и Нивниот Јапонски хит "Вечен Сјај : " албумот сега е достапен НА ЦД И вклучува лирска брошура исполнета со фотографии од зајдисонце. Првиот печат вклучува и 1 од 5 случајно избрани фото картички. Утре Х Заедно-СЕУШТЕ СОНУВА [Стандардно Издание [Прв Печат]] - ЦД.

R

Им се допаѓа и на купувачите