.

.

Сејуригаока Сејуригаока Куче Божиќна Облека, Руно Фустан, Широк Појас Ревер Вратот Топла Забава

Сејуригаока Сејуригаока Куче Божиќна Облека, Руно Фустан, Широк Појас Ревер Вратот Топла Забава

DEN 3.33
Износ

Куче Божиќ Кадифен Облека ? Топлиот украс обезбедува ефикасна заштита за кучињата за да спречи ветер, дожд, прашина и студено време, а Функцијата за симпатичен изглед обезбедува ефикасна заштита за кучето за да спречи ветер И дожд нема потреба да се грижите дали ќе падне украсот може да се прилагоди за да се направи миленичето да се чувствува удобно секој погоден за вашето куче На ноќта На Вештерките, Божиќ или роденденска забава Донесе пријатен изглед На вашето куче или мачна големина(cm)tttttt tttttt tttttt tt tlength : t20tbust : t30препорачана тежина(kg) : T1-1,5 stlength : t25tbust : t35t35 препорачана тежина(kg) : t1, 5-2, 5 mtlength : T30tbust : t40 препорачана тежина(kg) : t2, 5-3, 5 ltlength : т35тбуст : т45 препорачана тежина(кг) : т3, 5-4, 5 Xltlength : t40tbust : t50препорачана тежина(кг) : t4, 5-5, 5 xxltleng : t45 Tbust : t55препорачана тежина(кг) : t6-7,5 xxxltleng : t50tbust : t60препорачана тежина(кг) : t7, 5-12, 5 Xxxxltlength : T55tbust : t70препорачана тежина(кг) : t12, 5-25xxxxxl Должина : T65 Tbust : t80 препорачана тежина(кг) : t25-40size(инч) tt tt tt ttxs tlength : t7.87 tbust : T11, 81 t13, 78Препорачана Тежина(Lb) : t3.3-5, 5 mtllegth : t11, 81tbust : t15.75препорачана тежина(lb) : t5, 5-7, 7 ltlength : T13, 78tbust : t17, 72препорачана тежина(lb) : t7, 7-9, 9 xltlength : t15, 75 Tbust : T19, 69препорачана тежина(lb) : t9, 9-12, 1 xxltleng : t17.72tbust : t21, 65trecomded тежина(lb) : T13, 2-16, 5 xxxl Tlength : t19, 69 t23, 62trecomded тежина(lb) : t16, 5-27, 5 xxxxltlength : t21, 65 tbust : t27, 56 препорачана тежина(lb) : t27, 5-55xxxxxl должина : T25, 59 tbust : t31, 50 препорачана тежина(lb) : t55-88спецификацијаматеријал : полиестерска шема : Сезона На Крпеница : color / зима боја : црвено одговара за : повеќето кучиња / мачки ветуваатако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме решете го проблемот што е можно побрзо.Пакет Вклучувајќи : 1 * облека за миленичиња 1 * Капа Издржлив материјал : зимската облека за миленичиња е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, издржлив и убав, добар подарок за вашето куче. Моден стил : Божиќниот костим отпорен на ветер на миленичиња може да ги задоволи потребите на вашето домашно милениче. Овој прекрасен украсен фустан има широк појас, копчиња и долги рабови на грбот, соодветни со капа, е погоден за повеќето кучиња / мачки. Прилагодливи миди и капа : прилагодливите копчиња ќе направат шапката да биде соодветна за вашето мало / средно / големо куче. Јажето со капи внимава да не падне случајно кога миленичето се движи. Заштита : топлата облека за кучиња / мачки обезбедува ефикасна заштита за кучињата за да спречи ветер, дожд, прашина и студено време итн. Совршен подарок : додаток за миленичиња со кадифен капа за семејството, пријателите, Божиќ, Денот на Вљубените, роденден на домашни миленици, Нова година и друга забава.

R

Им се допаѓа и на купувачите