.

.

AS10D Батерија ЗА Acer Aspire 5733z 7741Z 7750G AS10D

AS10D Батерија ЗА Acer Aspire 5733z 7741Z 7750G AS10D

DEN 270.72
Износ

AS10 D41 Батерија за Acer Aspire 4741 4551 5733 Z 5742 5750 7560 7741 Z 7750 G AS10 D. Детали За Батеријата : . Тип на батерија : Ли-јон. Напон : 11.1 V (Компатибилен со 10.8 V). Капацитет : 5200m Ah/6 Cells. Состојба : Сосема Нова, " а " одделение ќелии, 100% Компатибилен и висок квалитет,најдобра замена батерија за вашиот лаптоп. Време на работа : околу 1,5-2,5 часа. Сертификација : ЦЕ Фцц Рохс. Боја : црна како слики. Пакет, вклучувајќи : 1 € батерија (во кутија за пакување). Број На Дел за замена : (Притиснете "Ctrl+F " За Да Најдете ). Acer AS10 D. Acer AS10 D31. Acer AS10 D3 E. Acer AS10 D41. Acer AS10 D51. Ацер АС10Д61. Ацер АС10Д71. Ацер АС10Д73. Ацер АС10Д75. Acer AS10 D81. Acer AS10 D5 E. Acer AS10 D7 E. Acer AS10 G3 E. Acer 31 CR19/65-2. Ацер 31ЦР19/652. Ацер 31ЦР19/66-2. Ацер 3ИКР19/66-2. Ацер лц.БТП00. 123. Ацер АК.006БТ.075. Ацер АК.006БТ.080. Ацер бт.00603.111. Ацер бт.00603.117. Ацер бт.00603.124. Ацер бт.00604.049. Ацер бт.00605.062. Ацер бт.00605.065. Ацер бт.00606.008. Ацер бт.00607.125. Ацер бт.00607.126. Ацер бт.00607.127. Ацер бт.00607.130. Ацер лц.БТП00. 123. Ацер лц.BTP00.127 Компатибилен Со Модели : ( Притиснете "Ctrl+F" За Да Го Најдете моделот на вашиот лаптоп) Аспирант 4251 Аспирант 4252 Аспирант 4253g Аспирант 4333 Аспирант 4551 Аспирант 4551 Аспирант 4551-2615 Аспирант 4551g Аспирант 4551 G P322 G32 Mn Аспирант 4551Г аспирант 4552 Аспирант 4552 5078 Аспирант 4552г аспирант 4560гр Аспирант 4625 Аспирант 4733з Аспирант 4738г Аспирант 4738з Стремеж 4738зг Аспирант 4741 Аспирант 4741г Аспирант 4741гр 332г32мнск Аспирант 4741гр 332g50mn аспирант 4741g 372g50mnkk02 аспирант 4741g 372g50mnkk06 Аспирант 4741g 432 G50 MNKK01 Аспирант 4741g 5452g50mnkk04.

R

Им се допаѓа и на купувачите