.

.

Беркли Треперење Сенка Заеднички Риболов Мамка, HD Fathead Minnow, оз

Беркли Треперење Сенка Заеднички Риболов Мамка, HD Fathead Minnow, оз

DEN 208.64
Износ

Риба со мамка наменета за претерана акција со Беркли Треперење Сенка Заеднички риболов мамка. Оваа мамка за чудак е идеална за тролање за сите намени, обезбедувајќи максимално штракаат и се тркалаат со заедничка конструкција. Со големина, профил и длабочина на нуркање за да се имитира вистинска мамка, Беркли Треперење Сенка Заеднички привлекува штрајкови од пердуви и други дивеч риби. Достапно во различни премиум бои за да ви помогне да го усогласите отворот со реален профил во сенка, тој е неодолив за предаторските риби. Кога гризат, остра и витка Фузија19 куките лесно продираат и се држат дури и преку најтешките борби. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што не мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да откриваме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа посветеност можеме со сигурност да кажеме - ја завршивме науката. Сега ја фаќате рибата. БЕРКЛИ ТРЕПЕРЕЊЕ СЕНКА СЛАТКОВОДНИ СПОЕНИ КОЛЕНЕСТО МАМКА : легендарна серија на мамки, беркли Треперење Сенка мамките за риболов се неопходни за секој риболовец што трола. ПРИМАМЛИВА АКЦИЈА : Дизајнирани Да имитираат мамка што бега, овие мамки за чудак нуркаат за да привлечат пердуви и други риби од дивеч. Заедничката конструкција создава максимална штракаат и се тркалаат акција на патот. РЕАЛЕН ПРОФИЛ : со големина, профил и длабочина на нуркање што имитира вистинска сенка, грабливите риби не можат а да не ја нападнат заедничката треперлива сенка. Со бавен пораст на паузата, мамките предизвикуваат каснувања од сите видови дивеч. ОСТРА И ВИТКА ФУЗИЈА19 КУКИ : Опремени со леплива остра Фузија19 куки за лесна пенетрација и голема способност за држење дури и во најтешките борби. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Наведуваш Големина : 1/3 мл, 2 3/4 во 7см. Боја : HD Fathead Minnow. Длабочина на пливање : 7 ' -9 ' 2,1 м-2,7 м. Големина На Кука : 6. Број На Куки : 2. ПРЕМИУМ ИЗБОР НА БОЈА : за да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни бои за совпаѓање на сточна храна за избор врз основа на преференциите за риболов и средини. ИНДИВИДУАЛНО ТЕСТИРАН РЕЗЕРВОАР за трчање директно и далеку. Премиум мамките за риби постојано се подготвени да истечат од пакувањето без подесување. Нашата ПРИКАЗНА : приказната За Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведува до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира со иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

R

Им се допаѓа и на купувачите