.

.

Мувите На џо Вграден Спинер Црн Комарец

Мувите На џо Вграден Спинер Црн Комарец

DEN 0.33
Износ

Тајната на "Краток Напаѓач" Класичен " Големина #8 е два пати. Примамливото огледало полиран спинер-сечилото во светло Злато или Никел го привлекува вниманието на пастрмката. Раката врзана мува го држи своето внимание и предизвикува "инстинктивен штрајк". Пастрмката успешно слета со помош на неверојатната кука и капацитет за држење на скриената заостаната височина што работи во комбинација со главната кука. Секој Краток Напаѓач "Класичен" има врвен квалитет "рачно врзана" мува внимателно избрана да "одговара на отворот" во текот на целата година со речиси совршена имитација, предизвикувајќи природен инстинкт за селективна храна на пастрмката. Џо Муви Црна Комарец.

R

Им се допаѓа и на купувачите