.

.

Рапала Скитер В 1 2оз Сребрена

Рапала Скитер В 1 2оз Сребрена

DEN 276.80
Износ

Рапала Скитер В 10 коска шартреус топвотер мамка се одликува со ексклузивен дизајн кој радикално го менува дејството на мамката. V-трупот тело дизајн во комбинација со опашка пондерирана рамнотежа овозможува мамка да се намали брзо со предвремени на прачка, завршувајќи со мека, долга лизгање на гасена линија. Опремени СО ВМЦ Црна Никел Круг Куки Свиткување. Должина 5.25 " и тежи 1/2оз. Проѕирно Тело. 3Д Холографски Очи. Брзо Вртење Прошетка-Куче. Кастинг Топвотер. Видови Риби На Брегот. ВМЦ Црна Никел Круг Наведнуваат Куки.

R

Им се допаѓа и на купувачите