.

.

Индијана Пејсерс-Плакат За Кошаркарски Ѕид Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Индијана Пејсерс-Плакат За Кошаркарски Ѕид Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 271.84
Износ

Овие Трендови Меѓународни Нба Индијана Пејсерс-Капе Кошарка 21 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Нба Индијана Пејсерс-Капе Кошарка 21 Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

R

Им се допаѓа и на купувачите