.

.

Орландо Меџик-Франц Вагнер Ѕид Постер, 22.375 34

Орландо Меџик-Франц Вагнер Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.67
Износ

Овој Тренд Меѓународен Нба Орландо Магија-Франц Вагнер 23 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени со најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

R

Им се допаѓа и на купувачите