.

.

Студената индустрија Tranquil едриличарски брод Пловечки осамен океан рефлексија галерија за сликање завиткано платно печатено wallид уметност, дизајн со букви и наред

Студената индустрија Tranquil едриличарски брод Пловечки осамен океан рефлексија галерија за сликање завиткано платно печатено

DEN 1.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : водни плочки; Сад; Возило; Транспорт; Брод; Едриличар; Dinghy ;. Дизајн со букви и наредени.

R

Им се допаѓа и на купувачите