.

.

Апстрактна апстрактна цветање градина цвеќиња ботаничко и цветно сликарство злато пловиј врамен уметнички печатен wallид

Апстрактна апстрактна цветање градина цвеќиња ботаничко и цветно сликарство злато пловиј врамен уметнички печатен wallид

DEN 669.44
Износ

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави секундарно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : Сликар, цвет, растение, роза, цвеќиња, цветно уредување, ливче, ботанички, модерен, апстрактен. Дизајн од Блузбијаи.

R

Им се допаѓа и на купувачите