.

.

Мармонт Хил Те сакам, мама девојка од Jо де Мерс Сликарство печатење на платно

Мармонт Хил Те сакам, мама девојка од Jо де Мерс Сликарство печатење на платно

DEN 3.00
Износ

ПРИДОБИВНИЦИ ПРИРАЧНИК ЗА КАНВИ ЗА КАНВИ ОД МАРМОНТ Хил Арт Колектив Професионално рачно испружено завиткано во одржливо, невородно дрво Мармонт Хил „Те сакам, мама девојка“ од Jо де Мерс Сликарство на печатење на платно : ликовна уметност печати од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите