.

.

Виктрола Патување+ Bluetooth Куфер Рекордер

Виктрола Патување+ Bluetooth Куфер Рекордер

DEN 239.84
Износ

Патувањето Виктрола+ Bluetooth Рекордер Комбинира класичен дизајн со носивост на нови функции! Двојното поврзување Со Bluetooth ви овозможува да ги проследувате вашите омилени винил плочи до кој било надворешен bluetooth звучник или да пренесувате музика од паметен уред преку вградените стерео звучници, за да можете навистина да го направите вашето искуство со слушање свое. Грамофонот со 3 брзини ги репродуцира сите записи од 33 1/3, 45 и 78 ВРТЕЖИ во МИНУТА, или приклучете го вашиот омилен пар слушалки. Патувањето+ е опремено со рачка за лесно носење, а неговиот пренослив дизајн значи дека можете да ги носите вашите мелодии во движење, за трајни музички спомени каде и да сте.Првата Виктрола беше воведена во 1906 година, а ние го продолжуваме тоа наследство за правење доживотни музички спомени во секој дом. Повеќе од еден век подоцна, името Виктрола се уште е синоним за прецизност, квалитет и иновации. Нашите производи се дизајнирани да го надминат времето, од класичниот звук на гроздобер рекордери до елегантни, модерни аудио системи.Со Виктрола, стилскиот дизајн исполнува неспоредлив квалитет и горди сме што им носиме навистина незаборавно искуство за слушање на љубителите на музиката од сите возрасти. Виктрола Патување+ Bluetooth Куфер Рекордер.

R

Им се допаѓа и на купувачите