.

.

Софи Елис Бекстор-Песни Од Кујната Диско-Винил

Софи Елис Бекстор-Песни Од Кујната Диско-Винил

DEN 576.00
Износ

Софи ќе го издаде својот нов албум со најголеми хитови на 13-ти ноември, кој ќе биде збирка од песните што звучат-го следеа нејзиното заклучување кујна диско. Неодамнешните кујнски диско сетови на софи, снимени во живо од нејзиниот дом со нејзиното семејство среде мешавина од симпатична забава и хаос, беа средство за виртуелен бегство за многумина и станаа неделни моменти на обединета катарза со светки за стотици илјади подесување. Албумот ќе ги прикаже сите најголеми и најпознати диско хитови На Софи на едно место за прв пат досега . Софи Елис Бекстор-Песни Од Кујната Диско : Софи Ел-Винил. 2020.

R

Им се допаѓа и на купувачите