.

.

Точка Вилсон Стрела Свеќи Свеќи, 4. Оз., Зелен Никел, Риболов Жига

Точка Вилсон Стрела Свеќи Свеќи, 4. Оз., Зелен Никел, Риболов Жига

DEN 208.64
Износ

Точката Вилсон Стрела Свеќите Се одлични за лосос, челик, карпести риби, туна и многу други дивеч риби. Оваа мамка за риболов изгледа како вистинска свеќа и е најбрзата жига што тоне на пазарот. Одлично за многу дивеч риби . Изгледа како вистинска свеќа . Најбрзо тоне жига . Овие мамки можат ефикасно да се користат за жига, тролање или фрлање.

R

Им се допаѓа и на купувачите