.

.

Јакима Мамка Макси Жига Шенил

Јакима Мамка Макси Жига Шенил

DEN 208.64
Износ

Шенил Бубачка Тело Јака Марабу Дизајн. Издржлив 2 дел УРЕТАНСКИ УВ мантил. Сопственик 2х силна претходно изострена кука. Лил ' Корки обоени глави. Исчистени дупчиња за лесно местење. Јакима Мамка Макси Жига Шенил : Пулсирачки Марибу/флешабу челик жиг 2х Сопственик Кука. Издржлив 2 дел УРЕТАНСКИ УВ мантил. Сопственик 2х силна претходно изострена кука. Исчистени дупчиња за лесно местење. Достапно во 14 бои и 2 големини. 2712У : 1/8 мл, големина 1/0 кука; 2710У : 1/4 мл, големина 2/0 кука.

R

Им се допаѓа и на купувачите