.

.

Леланд Мами Крепи Магнет Поп-Око Жига-Шартреус

Леланд Мами Крепи Магнет Поп-Око Жига-Шартреус

DEN 175.84
Износ

Леланд Мами Жига Со Поп Очи стана главен за многу рибари во одредени делови на земјата. Видот на пердувите и методот на врзување овозможуваат оваа жига полека да паѓа и да има поживописно дејство. Овие висококвалитетни, рачно врзани жига се омилени меѓу рибарите за привлекување крапи, бас, панфиш и пастрмка. Леланд Мами Крепи Магнет Поп-Око Свирки-Шартруз : Висококвалитетни, рачно врзани жига. Пердувите овозможуваат жига да паѓа бавно. Обезбедете акција слична на животот. Совршен за крапи, бас, панфиш и пастрмка.

R

Им се допаѓа и на купувачите