.

.

Хард Бонбони Тролови Боја Промени Усна Сјај-Сатен И Шенил

Хард Бонбони Тролови Боја Промени Усна Сјај-Сатен И Шенил

DEN 111.68
Износ

Повлечете на една боја и откријте друга со овој иновативен сјај за усни што ја менува бојата. Колку повеќе ги триете усните заедно, толку повеќе бојата ќе се промени, давајќи прекрасен иридентен сјај. 0,38 мл / 10,8 гр. Ограничен Уредување тролови.

R

Им се допаѓа и на купувачите