.

.

Чудо нација бебе и дете девојки ромпер, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојки ромпер, големини 12м-5Т

DEN 1.00
Износ

Таа е зрачење на сонце во овој ветровит ромпер од Wonder Nation со стилски рафли на рафли. Супер-мека, супер лесна, овој ромпер е сигурен дека ќе ја спаси летната гардероба. Исклучиво на. Еластизиран тркалезен врат со детали за шутнување. Повлечете стајлинг. Рафле раменици. Џеб однапред. Само -лента; јамки на појас. 54% памук/46% рајон. Машина за перење. Увезени. Ruffle Romper за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите