.

.

Zentangle Color Blue Floral Print Decorative Polyester фрла перница со ленена текстура

Zentangle Color Blue Floral Print Decorative Polyester фрла перница со ленена текстура

DEN 302.08
Износ

Размачкајте го вашиот домашен декор со E од страна на En Intriguing Cuban Clare Zentangle 4 Color Blue Blue Floral Decorative Throw. Овие живописни дизајни ќе го прифатат вашиот дом во карактеристична тропска атмосфера што сигурно ќе ја обожавате! Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 20 x 20 инчи zentangle 4 боја сина цветна печатење декоративен полиестер фрлајте перница со ленена текстура.

R

Им се допаѓа и на купувачите