.

.

Moen T3003Epbn Славини Четка Никел Posi-Temp Туш Када

Moen T3003Epbn Славини Четка Никел Posi-Temp Туш Када

DEN 2.33
Износ

Опис : колекцијата Гибсон му дава на современиот индустриски дизајн помека гледна точка. Тубуларниот излив и рачките го отсликуваат изгледот на изложените цевки додека полираните рабови создаваат шик и Модерен стил. Инсталирајте Со Контролен вентил За балансирање на притисокот Posi-Temp(r) за да ја одржите контролата на температурата на водата под туш. Карактеристики : брусениот никел финиш го носи топлиот изглед на нерѓосувачки во вашата бања. рачката на рачката го олеснува прилагодувањето на водата. великодушно со дијаметар од 8 инчи овој туш со еко перформанси ја зачувува водата без да ги жртвува перформансите. Спецификации : Заврши : Четкан Никел.

R

Им се допаѓа и на купувачите