.

.

Одете креирајте 3 8 тркалезно дрво беж брада, КТ

Одете креирајте 3 8 тркалезно дрво беж брада, КТ

DEN 203.68
Износ

Одете креирајте 3/8 ”тркалезни дрвени брадавици се совршени изработка неопходни за сите и за сите креации! Овој 10-пакет е одличен сет на стартер или додаток на постојните занаетчиски материјали. Ослободете ја вашата креативност и направете pinwheels, кули, 3Д модели и многу повеќе! Направете кој било занает во марионета или потпишете само со додавање на Дауел - секој подготвен за забава за маскарада ?! Одлично за занаетчии на возраст од 3 и повеќе години. Оди Креирај 3/8 "тркалезни дрвени мијалници, 10 ct. Земете креативни со Go Create 3/8" тркалезни дрвени мијалници, снабдување со занаетчиство со бесконечни намени. Вклучува 10 дрвени мијалници кои мерат 3/8-инчен во дијаметар и 12 инчи Долго. Користете ги за да направите самовила принцеза стапче, магионичко стапче, па дури и маска за костуми за забава - на веб -страницата за идеи за занаетчиски проекти за креативна инспирација. Охрабрува креативност и имагинација - видете што можете да дојдете или да изградите!. Вклучува : 10 дрвени мијалници (3/8 ”x 12”). Возраст опсег : 3+.

R

Им се допаѓа и на купувачите