.

.

Stilwell 6 '4' вештачки таблети Monstera Tree, зелено

Stilwell 6 '4' вештачки таблети Monstera Tree, зелено

DEN 1119.84
Износ

Запишани ги аглите на вашиот дом со бујно зеленило што ќе му даде на вашиот декор егзотична тропска завршница. Нашето вештачко дрво Monstera е совршен акцент на вашиот декор без високо одржување на вистинско растение. Одликувајќи се со иконични лисја на сплит и долги гранки, ова животно дрво е сигурно да го подобри вашиот дом со изгледот на свежа пресуда. Вкусно стокмено и претходно засилено за погодност, нашето факс растение е идеално за украсување на празни места во вашиот дом со суптилен стил и скромен изглед. Допир на личност : Лесно прилагодете го вашиот внатрешен простор со ова извонредно вештачко растение. Со лисја и гранки слични на живот, овој додаток ќе биде сигурен дека ќе го оживее секој простор со малку зеленило. Монстера дрво : во кој има широки, различни лисја на разделување и долги гранки, нашето вештачко растение го доловува изгледот и чувството на ведра дрво Монстера. Ова цветно дрво е родно во тропските шуми и му носи на вашиот декор безгрижен остров. Пред-потколеници : Нашето растение доаѓа пред-засилен, така што лесно можете да го поставите овој додаток во вашата омилена корпа или тенџере со засадување, што го прави ова лесно за да го надополни секој постојниот декор во вашиот дом. Лесно одржување : Овој додаток нуди прекрасен изглед на растение во реалниот живот без одржување. Со лисја од лисја и флексибилна железна рамка, ова растение може да се постави по ваш вкус. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа фабрика е 30,00 "W x 30.00" D X 47.00 "H, 31.00" W X 43.00 "D X 59.00" H, или 46,00 "W X 35.00" D X 71.00 "H. ќе сакате колку може да се трансформира вашиот простор Едноставно додавање на ова шармантно вештачко растение. Вклучува : едно (1) вештачко растение. Видови : Дрво Монстер. Лист материјал : пластика. Материјал за рамки : железо. Материјал за тенџере : пластика. Боја : Зелена. Заврши од тенџере : Црна. Рачно изработени детали. Не е потребно собрание. Димензии : 35,00 инчи длабок x 46,00 инчи широк x 71,00 инчи висок.

R

Им се допаѓа и на купувачите