.

.

Нурисон Гарден Партија Внатрешен Надворешен Преоден Тексас Од Дамаск 3'6 5'6 Област Килим

Нурисон Гарден Партија Внатрешен Надворешен Преоден Тексас Од Дамаск 3'6 5'6 Област Килим

DEN 799.84
Износ

Зачудувачки по својата шик едноставност, Колекцијата За Забави Во Градината На килими за внатрешни/надворешни простори Од Нурисон е рамно ткаена за прекрасен тон, текстура и издржливост. Одликувајќи се со низа прекрасни неутрални палети на бои во класичен и современ дизајн, овие извонредни килими беспрекорно ќе се лизгаат во секој амбиент. Класичен лист за лизгање и дизајн на лоза добива возбудлив пресврт кога се открива во безвременски нијанси на тексас и бело. Оваа Земја Страна внатрешна/надворешна површина килим Од Нурисон е рамен ткаен од премиум 100% полипропилен за да ги издржи сите временски услови и да носи со изглед и чувство што се крајно прекрасни. Добро се држи дури и под густ надворешен сообраќај на стапалата. Лесно чистење и одржување - само исплакнете со црево и исушете го на воздух. Боите може да варираат во изгледот од сончева светлина до внатрешно осветлување. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите