.

.

Dearfoams пријатна удобност женски папучи за затнување на пети

Dearfoams пријатна удобност женски папучи за затнување на пети

DEN 3.33
Износ

Дома околу куќата или во движење благодарение на пар внатрешни/надворешни надворешни страни, овие влечки за затнување се задолжителни за целодневна удобност. Температурата за не-потпетица за регулирање на дизајни за прилагодување на DF и машини за миење на машината помагаат да ги задржите вашите влечки свежи, додека табаните за меморија од пена обезбедуваат секој чекор да се релаксира! Пријатна микросуед горната со бујна плетена манжетна . пријатна крзнена обвивка и стапало . без удобност на пот со df адаптација не ги задржува нозете пријатни и суви . перничената манжетна со гел меморија пена за дополнителна удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите