.

.

Puma женски најважен резервоар за слоеви на Puma

Puma женски најважен резервоар за слоеви на Puma

DEN 351.36
Износ

Со вистинската количина на покриеност и атлетски стил, овој врв на резервоарот Пума е идеален за вежбање на теретани или јога сесии. Мека ткаенина за истегнување се движи со вас за крајна удобност додека вежбате. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : поставена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лого на Пума на левото градите; Ракербек. Пума Ракербек резервоар за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите