.

.

Стрипови машко темно витез лого плетени пантолони за спиење

Стрипови машко темно витез лого плетени пантолони за спиење

DEN 447.20
Износ

DC Comics Batman Dark Knight Logo Lounge Pants Sleep Pants (мал) Не му треба управување со лутина, тој едноставно не може да му пречи со неправдата и тероризирајќи ги тактиките на себичните криминални умови. Тој е Темниот витез, Капениот крстоносец, борец на вистината и правдата и сето тоа го прави без супер сили! Овие машки панталони за пижами се одликуваат со голема шема на левата нога и се изработени од мека ткаенина од 60%/40% од полиестерска ткаенина. Професионално печатено. Дизајн на лого на Бетмен на левата нога. Еластична и влечење на половината. Наведени во машка големина. Официјално лиценциран.

R

Им се допаѓа и на купувачите