.

.

Врза за вратоврска на Vine & Valley Juniors

Врза за вратоврска на Vine & Valley Juniors

DEN 335.84
Износ

За fallубете се во овој флерт вратоврски предниот дел од ракави од Vine & Valley, со прекрасна сложена чипка и капчиња, приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. без ракави. Врза-фронт. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врза на предниот резервоар за жени од Vine & Valley.

R

Им се допаѓа и на купувачите