.

.

Вангкслдд Женски Модни Есенски Зимски Капи За Крпеница Божиќни Дуксери За Печатење

Вангкслдд Женски Модни Есенски Зимски Капи За Крпеница Божиќни Дуксери За Печатење

DEN 1.67
Износ

Женски Модни Есенски Зимски Капи За Крпеница Божиќни Дуксери за Печатење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834104cm/40.94"57cm/22.44"52cm/20.47"67cm/26.38"M61036108cm/42.52"58cm/22.83"53cm/20.87"68cm/26.77"L81238114cm/44.88"60cm/23.62"54.5 cm/21.46"69.5 cm/27.36"XL101440120cm/47.24"62cm/24.41"55.5 cm/21.85"70.5 cm/27.76"XXL121642126cm/49.61"64cm/25.20"56.5 cm/22.24"71.5 cm/28.15 Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

R

Им се допаѓа и на купувачите