.

.

Лесни улични сандали со зачудувања

Лесни улични сандали со зачудувања

DEN 271.84
Износ

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street. Со удобен поштенски патент, овој стил има многу ленти за да го покрие стапалото на незгоден начин што е и тренд-десно и безбеден. Супер флексибилниот стапало на блокирана пета е многу удобно. 2,5 инчи потпетици. Отворен пети. Затворање на поштенски патенти. Лесна надворешна плоча.

R

Им се допаѓа и на купувачите