.

.

Сет за завеси за туширање со куки водоотпорна ткаенина 70 x70 - Бело и сиво

Сет за завеси за туширање со куки водоотпорна ткаенина 70 x70 - Бело и сиво

DEN 0.33
Износ

Завесата за туширање е суштински производ што клиентите би сакале да го имаат во својата бања за да спречат да се распрснат водата од тушот, истовремено одржувајќи ја и температурата во областа на тушот. Оваа завеса за туширање има 12 куки што треба да се закопнат на шипка за завеси за туширање и мерка на завесата 70 ”x 70”, што треба да одговара на повеќето стандардни кади и тркалезни шипки за завеси. Завесата за туширање е обложена што ја прави водоотпорна, чувајќи ја без мувла и мувла. Завесата за туширање е исто така машинска миење и завесата не се деформира или избледи по миењето, правејќи ја трајна и долготрајна завеса за туширање. Тоа е префект начин да се освежи и целосно да се смени изгледот на бањата и да се додаде стилски допир. Чувајте ги подовите на бањата суви и целата вода во внатрешноста на кадата или областа за туширање со оваа завеса за туширање. Не само што завесата за туширање е многу практична, туку ќе додаде и стилски допир на вашата бања. Спецификација : Боја : Бела Производот содржи 12 бели куки и може лесно да се инсталира. [Одличен подарок] : Оваа завеса за туширање е дизајнирана со 3Д печатење и доаѓа во многу различни бои и дизајни што го прави одличен подарок.

R

Им се допаѓа и на купувачите