.

.

Girls & Stitch Girls Stitch Sweatshirt and Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Girls & Stitch Girls Stitch Sweatshirt and Joggers, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

DEN 3.00
Износ

Колку убаво откритие за вашата девојка! Овој супер-мек сет со две парчиња има шарени отпечатоци од нејзиниот омилен лик од долги ракави на Лило; Контраст за печатење. Карактеристики на џогер : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; Контраст за печатење. Поставени се за џокери и џогери за бод на девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите