.

.

Малата Сирена Девојки Кутија Краток Ракав Маица И Хеланки Во Собата, 2-Парче, Големини 4-16

Малата Сирена Девојки Кутија Краток Ракав Маица И Хеланки Во Собата, 2-Парче, Големини 4-16

DEN 303.84
Износ

Добри вибрации и ладни бранови! Малата Сирена Маичка И Хеланки Ја ставаат забавата во нејзиниот секојдневен изглед. Одликувајќи се со опуштена, кутија маичка и путер-меки хеланки, ова е облеката што таа ќе ја посегнува повторно и повторно. Одете Дизни од глава до пети и носете ги двете парчиња заедно или измешајте и совпаѓајте за да ја продолжите нејзината гардероба. Материјал : Маичка : 60% Памук/40% Полиестер; Хеланки : 95% Полиестер/5% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот Вклучува : Маичка и хеланки. Карактеристики на маичката : Опуштено, боксерско вклопување; ребрест екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; графички напред; високо-низок раб; странични процепи. Карактеристики на хеланки : Тенок фит; стил на влечење; еластичен појас; графички на левата нога; супер-меко чувство. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Малата Сирена Маичка И Хеланки Поставени За Девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите