.

.

Без граници на племенските точки на јуниори, кардиган

Без граници на племенските точки на јуниори, кардиган

DEN 3.33
Износ

Додадете пријатна, бохо-шик слој во вашиот есенски ансамбл без племенски кардиган без граници на јуниорите. Изработено е од мека ткаенина на Поинтел со шик племенска шема зашиена низ целиот свет. Отворениот фронт во стилот на водопадот создава елегантна силуета и овозможува лесно поставување, додека долгите ракави имаат манжетни со ребрести да останат на место. Класичното рабно полите го комплетира отворениот кардиган, кој е достапен во разновидни племенски стилови за да ја надополни вашата гардероба со ладно време. Фрли го преку основна мета и омилените фармерки за симпатична и лесна облека. Без граници племенски точки на јуниори, кардиган : 100% акрилик. Кардиган. Измислица за зашиени од Поинтел. Сеопфатна племенска шема. Водопад отворен фронт. Долги ракави со манжетни со ребра. Фринг полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор колку што е потребно, преобликувајте, лежете рамно на суво, ладно железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите