.

.

Ботанички лисја Спригс Сина вазна Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Ботанички лисја Спригс Сина вазна Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 0.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 Голем : 13 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 17 x 1,5 x 40 преголеми : 20 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. We use only the highest quality inks and canvas on our in house Mimaki printers, and then hand cut and stretch each piece over a 1.5 inch thick wooden frame for hanging. Artwork Relates To : Vase, Plant, Flower Arrangement, Flower, Pattern, Флорал, Икебана, ботаничка, растение. Дизајн од etенет Тава. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

R

Им се допаѓа и на купувачите