.

.

Одлична вредност ултра за еднократна употреба хартиени плочи, бели, 10

Одлична вредност ултра за еднократна употреба хартиени плочи, бели, 10

DEN 2.33
Износ

Ултра хартиени плочи со одлична вредност се совршен додаток на секој забавен настан на отворено, канцелариска забава или обичен оброк во задниот двор со вашето семејство. Овие плочи од 10 1/16-инчи ви даваат многу простор да ги натрупате повеќе вкусни третмани од кога било досега, и со 100 плочи во секој пакет, можете да бидете сигурни дека ќе има многу да се обидете за сите ваши гости. Нашиот издржлив дизајн не само што на вашите гости им дава лесна површина за да се одржи, туку е и шест пати повеќе одтопување од плочки со голема вредност, и микробранови безбедни. На тој начин, без разлика дали се гушкате на макарони и сирење или сакате да испрскате малку дополнително облекување на вашата салата, хартијата за натопување гарантира дека вашата чинија ќе остане цврста. Без разлика дали станува збор за пикник на отворено, каде што служите сендвичи и чипови или за да ја искористите тортата на роденденската забава на вашето дете, нашите плочи со голема вредност на белата хартија се подготвени да служат за кој било план од менито. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Шест пати повеќе натопување од голема вредност секојдневна хартиена плочи. Микробранова безбедна. Лесно чистење. Секоја пакет вклучува 100 10 -инчни плочи за хартија за еднократна употреба. Силен и натопено доказ. Совршен за забавна или секојдневна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите