.

.

Машки голф за замав со летање кратко

Машки голф за замав со летање кратко

DEN 2.00
Износ

Во целосен замав. Овој функционален карго кратко е дизајниран со флексибилна лента за половината, во кој има решетки за кошули за целосен опсег на движење и уреден изглед. Исечете од четиринасочна ткаенина за истегнување со технологија за влага, стилот на изведба е завршен со УВ-40 за заштита од сонце во текот на секоја рунда. Проширувачки замав флекс на половината. 4-насочна ткаенина за истегнување овозможува максимална удобност. Влагата за влага ве одржува суво со влечење на влагата подалеку од телото. UPF-40 блокира над 97% од штетните УВ зраци на сонцето.

R

Им се допаѓа и на купувачите