.

.

Интепласт Група Торба За Ѓубре Со Висока Густина, 48, 45-Галон, Микрон, Црна, 25 Ролна

Интепласт Група Торба За Ѓубре Со Висока Густина, 48, 45-Галон, Микрон, Црна, 25 Ролна

DEN 456.00
Износ

Одржувајте го вашиот животен или работен простор чист и организиран со Овие Облоги За Конзерви Со Висока Густина На Интепласт. Тие доаѓаат во испреплетени ролни за лесно издавање. Овие облоги за интепластни конзерви се направени од висококвалитетни материјали со интуитивен дизајн. Тие имаат ѕвездено запечатено дно, што помага да се обезбеди рамномерна распределба на тежината. Ова создава печат до осум пати посилен од самиот филм за издржлив, конзистентен и сигурен производ. Овие облоги со црна конзерва од 45 гали може да се користат за фрлање ѓубре или за складирање важни предмети и материјали. Секое пакување доаѓа со броење 250 за да ги задоволи вашите различни потреби за ѓубре и складирање дневно. Направен е Од смоли Од Формоза. Користете го дома или во канцеларија, како и за комерцијална или професионална употреба. Безбедно фрлете ѓубре или чувајте облека, играчки и други предмети во оваа добро дизајнирана постава. Овие Облоги За Конзерви Со Висока Густина имаат иновативна кутија"школка" со идентификација На Е-З за да помогнат во елиминирање на конфузијата. Интепласт Група Облоги Со Висока Густина Од 17 Микрони Конзерви : Направени од смоли Од Формоза за сигурност и конзистентност. Дното запечатено со ѕвезди рамномерно ја распределува тежината и создава заптивка до 8 пати посилна од самиот филм. Испреплетени за лесно издавање. Иновативната кутија" школка " со идентификација На Е-З ја елиминира конфузијата. Облогите за конзерви од Групата интепласт се идеални за канти за ѓубре, складирање важни предмети и материјали и многу повеќе. Капацитет за складирање : 45 гал. Секое пакување доаѓа со 250 кеси. 25 кеси по ролна и 10 ролни по картон . Дебелина : 0,67 мил.

R

Им се допаѓа и на купувачите